Науковий семінар

У рамках наукового семінару  на кафедрі фізики відбулось планове засідання на тему «ІЧ-спектроскопія бджолиного воску».

З доповіддю виступив старший викладач Вишняк Володимир Вікторович.  Він відмітив, що інфрачервона спектроскопія дозволяє проводити ідентифікацію бджолиного воску та воскоподібних речовин, дозволяє визначати відсотковий вміст домішок, зокрема парафіну та церезину. Даний метод може бути застосований в якості експрес-аналізу на виробництві для постійного контролю якості продукції в процесі виготовлення вощини. При цьому вказаний спосіб аналізу не призводить до фізико-хімічних змін показників зразка, що спостерігається при традиційних хімічних методах аналізу.

Також з цікавим доповненням виступив доцент кафедри фізики Лазаренко Михайло Васильович.

Тематика наукового семінару має велике значення для економіки України, зокрема для розвитку галузі бджільництва.