Співпраця університетів!

18 січня 2018 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін”, присвячена 85-річчю від дня народження кандидата фізико-математичних наук, завідувача кафедри методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи, професора Горбачука Івана Тихоновича.
З вітальним словом виступив ректор НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, академік АН ВШ України Андрущенко Віктор Петрович. Другим на пленарному засіданні виступив з доповіддю “Вплив обмеженого простору на температури та теплоти фазових переходів в 1-октадецені” доцент кафедри фізики нашого університету Лазаренко М.В., який в якості офіційного представника нашого ВНЗ виступив співорганізатором цієї конференції та ввійшов до складу її оргкомітету.