Наукові здобутки!

Наукові здобутки виклав у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Розвиток інноваційної діяльності в галузі технічних і фізико-математичних наук” доцент кафедри фізики К.физ.-мат. н. Лазаренко Михайло Васильович, яка відбулась у вересні 2018 року в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського.
Михайло Васильович представив результати досліджень щодо вивчення фазових переходів рідини в твердих пористих середовищах, зокрема плавління та кристалізації. Розробка ефективних методів підвищення нафтовіддачі пластів при видобутку нафти, рекультивації забруднених нафтою і нафтопродуктами ділянок поверхні грунту,а також для отримання адекватних характеристик структури твердих пористих систем різними методами кріопорометрії.
У даній роботі зроблена спроба побудувати модель плавління, в якій були б враховані перераховані особливості структури відкрито-пористих систем.