Досвід реалізації проектів Erasmus+ вивчали викладачі кафедри фізики

Викладачі нашої кафедри беруть активну участь у  різних наукових заходах, зокрема міжнародного рівня. З 5 по 9 листопада 2018 р. відбувся Міжнародний інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні. Завідувач кафедри фізики Літвинчук Світлана Іванівна та доцент Носенко Володимир Єрофійович  стали його учасниками та отримали відповідні сертифікати. Захід був організований Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Київським університетом імені Бориса Грінченка.

П’ятиденна програма тижня включала цільові заходи щодо участі у конкурсах Програми Еразмус+  за всіма напрямами у сфері ВИЩОЇ ОСВІТИ та МОЛОДІ. На це Україна отримала окреме вікно для фінансування у 2019-2020 рр. Додаткове фінансування виділено за напрямом Кey Аction (KA)1 «Міжнародна кредитна мобільність» у розмірі 2,5 млн євро, напрямом Кey Аction (KA)2 «Розвиток потенціалу вищої освіти» у розмірі 2 млн євро, а також півмільйона євро – за напрямом Жан Моне. Таке рішення було прийнято ЄС за результатами розгляду відповідного звернення України. Тому особливу цікавість викладачів кафедри викликала інформація, присвячена сучасним методикам написання проектних заявок для участі у проектах Erasmus+.

Відповідно до європейського простору вищої освіти, набутий корисний досвід як спільноти Erasmus+, так і викладачів нашого університету, буде використаний при підготовці та поданні кафедрою фізики заявки на цьогорічний конкурс Жана Моне.

Щиро дякуємо Національному Еразмус+ офісу в Україні за цей тиждень!