Підвищення кваліфікації

Викладачі кафедри фізики підвищили кваліфікацію у Національній академії педагогічних наук України.

Нещодавно двоє викладачів кафедри фізики закінчили останній етап курсів підвищення кваліфікації у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України. У процесі навчання з квітня по листопад 2018 року, що складалося із трьох етапів (двох очних та одного дистанційного) слухачі мали змогу обмінятися досвідом викладання та науковими здобутками з педагогіки та психології, проводилися заняття щодо профілактики стресу та професійного вигорання, формування команди та розвитку лідерського потенціалу, а також особливостей проведення дистанційного навчання.

Випускова робота завідувача кафедри фізики Світлани Літвинчук була присвячена актуальному питанню формування конкурентноздатності майбутніх технологів при вивченні дисципліни «Фізика для харчових технологій». Метою досліджень було визначення, обґрунтування та експериментальна перевірка на кафедрі фізики педагогічних умов формування конкурентоздатності майбутніх технологів у процесі їх фахової підготовки під час навчання у НУХТ.

Доцент цієї ж кафедри Наталія Медвідь у своїй випусковій роботі розкрила іншу цікаву тему, пов’язану з проблемами впровадження інформаційних технологій та дистанційного навчання в освітній процес університетів, академій, інститутів.

Доповіді, представлені викладачами кафедри фізики НУХТ, викликали серед присутніх зацікавленість та жваве обговорення даних питань.