Вперше відбувся зимовий фізичний тренінг!

У суботу, 2 лютого, вперше в історії кафедри фізики НУХТ був проведений Зимовий фізичний тренінг для старшокласників. Цей захід організований спільно з фахівцями Підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету.  Тренінг присвячувався ознайомленню учнів із розділом механіки та механічних коливань, підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та Всеукраїнської олімпіади НУХТ з фізики.

У тренінзі брали участь 16 старшокласників із ЗОШ №105, №35, №128,  №271, №99 м. Києва, НВК «Фастівського ліцею-інтернату», ліцею № 1 ім. Т. Шевченка, Броварського професійного ліцею, ЗОШ №3 м. Біла церква, Новосілківської ЗОШ смт. Чабани, Технічного ліцею Дніпровського району м. Києва, ЗОШ №1 смт. Макарів, Березанської ЗОШ №4.

На цей захід доц. Медвідь Н.В. підготувала оглядову лекцію на тему «Векторні фізичні величини. Застосування елементів векторної алгебри при розв’язуванні задач з механіки». Доц. Носенко В.Є. провів майстер-клас із вказаних вище розділів на експериментально-лабораторній базі кафедри фізики. Також на проведеному тренінзі завідувач кафедри, доц. Літвинчук С.І. детально ознайомила старшокласників із факультетами та інститутами НУХТ, різноманітними спеціальностями, ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­а також кафедрами університету. Вона запросила випускників 11 класів шкіл та осіб, що вже мають атестат про повну загальну середню освіту і бажають у 2019 році вступити на навчання для отримання освітнього ступеня «бакалавр», на всеукраїнські олімпіади НУХТ (не лише з фізики, а і з інших предметів: хімії, біології, англійської мови, географії та математики). Розповіла, що переможцям другого туру при вступі на спеціальності, яким надається особлива підтримка, можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в НУХТ в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Наприкінці зустрічі викладачі запросили всіх бажаючих на другий Зимовий фізичний тренінг, що відбудеться 2 березня, докладно відповіли на всі питання старшокласників і побажали їм стати студентами нашого університету вже цього року!