Профорієнтаційна робота кафедри!

З початком нового 2019 року кафедра фізики факультету біотехнології та екологічного контролю нашого університету активно включилась до профорієнтаційної роботи. Зокрема, 17 лютого доцент кафедри фізики Михайло Лазаренко представляв університет у якості члена журі на обласному конкурсі на кращу наукову роботу Малої академії наук України для учнівської молоді випускних класів, який відбувся в селищі Хотів  Києво-Святошинського району Київської області.
Михайло Лазаренко надав учням, їх батькам та вчителям повну інформацію про напрями та спеціальності підготовки, підготовчі курси та запросив на Олімпіаду для вступу в Національний університет харчових технологій з фізики, а також відвідати День відкритих дверей університету, який відбудеться 2 березня 2019 року, щоб ближче познайомитися з університетом.