Школярі-студенти на 1 день

У рамках проведення «Днів гостинності в університеті» до студентів першого курсу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» на лабораторну роботу з фізики завітали учні 10 класу «Введенської» гімназії № 107 . Тема лабораторних робіт «Електромагнітні коливання та хвилі» важлива для студентів даної спеціальності, оскільки як майбутні фахівці, вони повинні розуміти, що передача інформації на відстані, основи роботи багатьох приладів базуються на використанні електромагнітного поля та електромагнітних хвиль. Добра підготовка до пари дозволила студентам самим, без допомоги викладачів продемонструвати та пояснити роботу лабораторних установок, показати школярам фігури Ліссажу та згасаючі електромагнітні коливання на екранах осцилографів.

Викладачі Медвідь Н.В. та Гуцало І.В. звернули увагу учнів, як майбутніх абітурієнтів, на перспективність даної спеціальності, її затребуваність у майбутньому та хороші умови засвоєння цієї спеціальності у нашому університеті, як одному із найстарших навчальних закладів України із потужною лабораторною базою та прекрасним викладацьким складом.

Далі відбулась екскурсія та ознайомлення школярів із університетом. Її провела методист підготовчого відділення Панасевич М.Д. Після екскурсії гостей чекав солодкий стіл на кафедрі фізики. У невимушеній та дружній обстановці учні переглянули презентацію на тему «Оптичні явища в атмосфері» із детальними поясненнями, які надавала викладач кафедри Медвідь Н.В. Виявилось, що багато з учасників цікавились цими явищами, задавали питання, намагались пояснити, вступали у дискусію. Медвідь Н.В. відмітила хороший рівень знань учнів з фізики із побажаннями побачити їх нашими студентами, а керівників групи попросила передати слова вдячності за підготовку вчителю фізики.