Розвиток інноваційної діяльності в галузі технічних і фізико-математичних наук

НУХТ став організатором ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції: “Розвиток інноваційної діяльності в галузі технічних і фізико-математичних наук “, що відбулась на базі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Також організаторами конференції стали: Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Інститут механіки імені С. П. Тимошенка НАН України, Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України, Інститут технічної теплофізики НАН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.

Доценти кафедри фізики Літвинчук С.І. та Лазаренко М.В. були почесними членами організаційного комітету.

Серед учасників конференції були науковці і методисти-освітяни для яких Лазаренко М.В. зробив доповідь про досягнення НУХТ в підготовці фахівців харчової промисловості, біотехнології та біоінженерії, запросив їх вихованців до вступу до НУХТ.

На фото учасники конференції(зліва на право):доцент кафедри фізики НУХТ Лазаренко М.В., доцент кафедри фізики декан ф.-м. факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Махровський В.М., старший науковий співробітник Київського національного університету імені Тараса Шевченка Алексеєв О.М. біля входу в Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського.