Наукова конференція

05-06 листопада 2019 року в нашому університеті на факультеті БТЕК відбулася VIIІ міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції», присвячена 135-річчю Національного університету харчових технологій.

Робоча програма конференції охоплювала 6 секцій, які стосувалися передових розробок у сферах біотехнології, фармацевтичної промисловості, виробництва та зберігання хлібопекарських продуктів, зернопереробних виробництв, ресурсозберігаючих технологій крохмалевмісної та цукровмісної сировини, алкогольних та безалкогольних напоїв, технологій зберігання, консервування, виробництва та управління якістю і безпекою продуктів тваринництва, розроблення та удосконалення технології жирів та їх похідних тощо.

Метою конференції було розширене висвітлення наукових здобутків, ознайомлення експертів харчової промисловості та промислової біотехнології, підвищення рівня проведення експертиз проектів, що подаються на конкурси з отримання грантів для фінансування за кошти державного бюджету та їх спрямування на розширення тематики наукових проектів для можливості співпраці науковців у світовому науковому просторі.

Викладачі нашої кафедри завідувач кафедри доц. Літвинчук С.І., доц. Носенко В.Є. та ст.викл. Гуцало І.В. прийняли участь, опубліковали тези “Визначення вологості соняшникового шроту методом похідної БІЧ-спектроскопії”