Проти фальсифікату меду!

Кафедра фізики продовжує брати участь у боротьбі з фальсифікацією меду. Нагадаємо, що 26 листопада 2019 року на кафедрі фізики НУХТ відбувся науково-практичний семінар з міжнародною участю на тему: «Удосконалення фізичних методів контролю якості продуктів харчування», який в основному був присвячений аналізу меду. А вже зараз завідувачка кафедри Світлана Літвинчук та старший викладач Володимир Вишнякстали учасниками круглого столу «СТОП фальсифікат. МЕД», яка реалізовувалась в рамках масштабного медіапроєкту «СТОП Фальсифікат» за участю журналістської команди телеканалу 1+1 «ТСН Тиждень», ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» та за підтримки Уряду, Держпродспоживслужби та профільних асоціацій в галузі бджільництва.

Презентація кампанії «СТОП фальсифікат. МЕД» відбулася 22 січня 2020 року, під час прес-конференції, у якій взяли участь: заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький; Генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Микола Мороз; керівник підрозділу політики якості Директорату розвитку сільських територій Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Лозовицький; т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко; Голова Громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталій Башинський, голова ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» Владислава Миронова, представники ФАО та профільних об’єднань бджолярів, експортерів та переробників меду.