Порядок проведення, виконання та відпрацювання лабораторних та практичних занять на кафедрі фізики факультету БТЕК

Здобувач вищої освіти під час проведення занять на кафедрі фізики повинен притримуватись наступних правил:

1. Не запізнюватись на заняття.
  2. Заходити в аудиторії кафедри по дзвінку.
  3. Уважно вислухати інструктажі по техниці безпеки та розписатись в журналі.
  4.  Виконувати всі вимоги охорони праці, техніки безпеки та пожежної безпеки.
  5. На час проведення занять відключати мобільні телефони.
  6. Лабораторні роботи виконуються згідно графіків, які розміщені на інформаційних дошках в лабораторіях і на сайті кафедри.
  7. Відпрацювання лабораторних робіт проводиться згідно «Графіку відпрацювання лабораторних робіт» (розміщений в кожній лабораторії та на сайті кафедри).
  8. Відпрацювання лабораторної роботи пропущеної з поважної причини можливе з іншою групою за попередньою домовленістю з викладачем, який проводить відповідну лабораторну роботу.
  9. Перездача контрольних робіт проводиться в погоджений з викладачем час.

10. Консультації викладачів для здобувачів вищої освіти денної, заочної (дистанційної) форм навчання проводиться згідно графіків, розміщених на інформаційних дошках та сайті кафедри.