Всеукраїнська науково-методична інтернет-конференція “АКТУАЛЬНІ НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИКИ ТА МАТЕМАТИКИ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ”

Національний університет харчових технологій запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-методичній інтернет-конференції “АКТУАЛЬНІ НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИКИ ТА МАТЕМАТИКИ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ”.

Конференція присвячена 90-річчю заснування кафедри фізики та кафедри вищої математики ім. проф. Можара В.І.До участі у заході запрошуються вчені, інженери, фахівці, аспіранти, студенти.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ – БЕЗКОШТОВНА

Важливі дати:

Подача заявок та тез доповідей для опублікування до 19.05.2020 р.

Робота конференції 26-27.05.2020 р.

Оргкомітет буде вдячний Вам, якщо Ви ознайомите з цією інформацією своїх колег та знайомих, зацікавлених в участі та роботі конференції.

Тези доповідей, що включені у програму конференції, будуть опубліковані у pdf форматі в мережі Інтернет на сайті www.nuft.edu.ua до початку її роботи.

Деталі http://old.nuft.edu.ua/actual/5e79da2ce5a45/files/математика_2020.pdf