Засідання кафедри

Сучасні комп’ютерні технології під час карантину приходять на допомогу не лише для здійснення дистанційного навчання здобувачів освіти, а і для проведення планових засідань кафедри. Так, 10 квітня 2020 року відбулося засідання кафедри фізики НУХТ на платформі Zoom у форматі онлайн-конференції. Завідувач кафедри доц. Літвинчук С. І. підвела підсумки проведення 86-ої Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів, на якій кафедра фізики представила 22 наукові доповіді, зокрема, 3 – англомовні. Також наголосила, що насамперед викладачі повинні звернути свою увагу на проведенні дистанційного навчання та своєчасного контролю успішності здобувачів, написанні статей та інших публікацій. До того ж всім необхідно переглянути індивідуальні плани та підготуватися до щорічного звіту. Але зав.каф. Літвинчук С.І. підкреслила, що не зважаючи на карантин, роботи у викладачів не стало менше. Наостанок вона побажала всім співробітникам та їхнім сім’ям міцного здоров’я.

Засідання кафедри завершилося на оптимістичній ноті. Колектив кафедри був безмежно радий бачити один одного в такому дещо незвичному форматі.