Шановні студенти!

До уваги інформація -пам’ятка!
Терміни заліково-екзаменаційної сесії:

Денна форма навчання:З 01 по 05 червня : підсумковий модульний контроль ( складання заліків, захист курсових проектів та робіт – розклад доступний на сайті)

З 8 червня по 19 червня :arrow_forward: семестровий контроль (складання іспитів за розкладом, який днями буде доступним на сайті).

Оскільки ситуація з тривалістю карантину є невизначеною, тому варто бути готовими до обох варіантів розвитку подій.
1 варіант. Якщо карантин завершиться 22 травня та буде відновлено роботу транспорту, проведення сесії в класичному форматі.
2 варіант. Епідеміологічна ситуація залишається невтішною. В цьому випадку сесія проводиться в дистаційному форматі.

Слід зауважити, що терміни сесії залишаються незмінними.

Тримаємо руку на пульсі та очікуємо остаточного прийняття рішення на загальнодержавному рівні.

Увага! Не залежно від варіанту проведення сесії- до неї допускаються студенти, які склали всі поточні контрольні заходи.

Бажаємо вам успіхів, наші неймовірні ННІХТята, не баріться, виконуйте усі поточні завдання, що розміщені на платформі дистанційного навчання! І готуйтеся до виконання підсумкового модульного контролю!