Досягнення

5-26 червня 2020 р. представники кафедри фізики НУХТ брали участь у  Міжнародній літній школі Жан Моне «Європейські студії для сталого  розвитку» та ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Європейські  виміри сталого розвитку».
Захід відбувався на базі Національного університету харчових технологій в рамках проєктів програми ЄС Еразмус+ Жан Моне Кафедра FoodPro (# 587488-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-CHAIR), Жан Моне Підтримка Асоціацій EUforUA (611278-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-SUPPA).
З цікавими доповідями виступили запрошені спікери з ЄС та України, які є досвідченими експертами з впровадження Європейських студій зі сталого розвитку (економічна, екологічна, соціальна складові та якісне управління) в університетську освіту. Також у рамках заходу до активних дискусій приєднувались і слухачі з різних куточків України. Учасникам, що пройшли тренінг з Європейських студій та комунікаційних навичок у вищій школі, було видано сертифікати слухачів Міжнародної Школи Жана Моне програми ЄС Еразмус+.