“ОСВІТА та НАУКА”

За результатами Міжнародної науково-практичної конференції «ОСВІТА та НАУКА: пам’ятаючи про минуле, творимо майбутнє», що відбувалася на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 23-25 вересня 2020 року, сьогодні викладачі кафедри фізики (зав. каф. Літвинчук С.І. та доц. Шатковська Г.І.) отримали іменні сертифікати учасників.

У роботі конференції брали участь понад 165 фахівців (зокрема, 48 докторів та 64 кандидати наук), державні службовці та молоді науковці. Крім українських вчених, учасниками були представники Куби, Іспанії, Гаїті, Італії, Польщі, Словаччини та Казахстану. На конференції під час роботи двох круглих столів з міжнародною участю було проаналізовано сучасні тенденції розвитку освіти та науки.

Тематика круглого столу 1. «Перспективність впровадження системи інституційного аудиту у роботу професійних (професійно-технічних) закладів освіти» у співпраці з Управлінням державної служби якості освіти у Київській області (24 вересня). Тематика круглого столу 2. «Наукова та педагогічна діяльність професора Євгенія Коршака» (25 вересня).

У межах наукових заходів діяли секційні засідання за різними тематичними напрямами, зокрема, професійна підготовка фахівця у вищій школі; сучасні наукові дослідження: теорія, методика, практика, де наші викладачі взяли активну участь.