ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ

Цікавий методичний семінар «ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» відбувся 26 жовтня на кафедрі фізики.

Спікером заходу став запрошений завідувач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій Центрального інституту післядипломної освіти Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук Сергій Касьян.

Учасники семінару переконалися, що інформаційні технології спричинили величезний поштовх для розвитку усіх галузей економіки, у тому числі й для освіти. Заклади освіти стоять на порозі великих змін, спричинених глобальним використанням цифрових технологій в освітньому процесі. З’явилися технології, які дають можливість забезпечення віддаленого доступу користувачів до сховищ даних, додатків і сервісів, іншими словами хмарні технології. Зрозуміло, що такі технології мають свій розвиток та застосування і в освітній сфері. По-перше, це дозволяє забезпечити високий рівень доступності в освіті, а по-друге, підвищує якість освітнього процесу. Використання хмарних технологій дозволяє подолати географічні, технологічні та соціальні бар’єри.

Володіння такими технологіями вирішує багато проблем в організації освітнього процесу: це і управління закладом освіти, і здійснення дистанційного навчання, і спільна робота колег-викладачів, і здобувачів; це і організація та проведення наукових досліджень не лише у своєму закладі освіти, а й із закладами-партнерами.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.