ВебінарWeb of Science

Кафедра фізики продовжує аналізувати питання можливості отримання різних грантів. Спочатку науковці кафедри (завідувачка Світлана Літвинчук та старший викладач Володимир Вишняк) місяць тому стали учасниками вебінару «Особливості підготовки колаборативних проектів для участі у конкурсах Горизонт 2020». А зараз став у нагоді ще більш розібратися у питанні надання грантів й інший вебінар  «Web of Science: пошук і аналіз грантової підтримки».

Трансляція цього заходу відбувалася в online-форматі за допомогою платформи Webex та проходила на 11 країн, і Світлана Літвинчук 4 листопада 2020 р. взяла у ньому участь. На вебінарі завідувачка кафедри фізики з’ясувала, як за допомогою платформи з різними базами даних Web of Science знаходити гранти і проводити аналіз грантової підтримки. До речі, інформація про грантову підтримку часто зазначається і в публікаціях. А з 2008 року ці дані також індексуються в Web of Science Core Collection і, за необхідності, доповнюються з інших джерел.

Також на вебінарі були розкриті й наступні питання:

• Які фонди фінансували дослідження, які нас цікавлять?
  • Що фінансував певний фонд?
  • Які вчені нашої країни отримували фінансування від даного грантодателя?
  • Як з ними зв’язатися?
  • Які публікації були у вчених в рамках даного проекту?
  • Як зберегти отримані дані?
  • На що варто звернути увагу при підготовці грантової заявки?

Отже, досвід, отриманий на вебінарі, знадобиться керівникові кафедри фізики для пошуку грантів та подання нових заявок.