Вітаємо!

11 листопада в університеті завершився тривалий і непростий процес виборів ректора. Через пандемію коронавіруса і введений навесні 2020 року карантин, вони були відтерміновані на осінь. І хоч у країні зберігається вкрай напружена ситуація, значні послаблення Урядом України карантинного режиму дали можливість завершити в університеті виборчу кампанію.

Адміністрація навчально-наукового комплексу НУХТ, організаційні комітети і виборчі комісії зробили все від них залежне, щоб процес відбувся максимально безпечно для викладачів, співробітників і здобувачів освіти. Усі протиепідемічні рекомендації МОЗ були виконані, члени нашого колективу проявили активність, беручи участь у виборах, і при цьому відповідально поставилися до власної безпеки.

Оперативно, з дотриманням усіх вимог законодавства виконали свою місію виборчі комісії. На даний момент до університету вже надійшли оригінали документів із усіх дільничних виборчих комісій, а їх, нагадаємо, крім головної, що працювала в університеті, ще 13 – 11 у фахових коледжах НУХТ і 2 – в інститутах післядипломної освіти. Тож маємо офіційні результати:

загальна кількість виборців – 1929 осіб
участь у виборах взяли – 1685 осіб
волевиявлення виборців було таким:
за кандидата Михайла Міненка – 44 голоси
за кандидатку Людмилу Пешук – 37 голосів
за кандидатку Вікторію Романенко – 190 голосів
за кандидата Олександра Шевченка – 1381 голос
жодного кандидата не підтримали – 22 виборці
недійсними визнали – 11 бюлетенів

Нагадаємо, що на виборчій дільниці №1 (в університеті) за ходом процедури голосування і підрахунку голосів спостерігали офіційний представник Міністерства освіти і науки України, головний спеціаліст відділу з питань кадрового забезпечення підвідомчих закладів та установ департаменту кадрового забезпечення Сергій Самсоненко,  акредитований спостерігач від Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, завідувач юридичного відділу Андрій Кузнецов, кандидатки на посаду ректора Людмила Пешук і Вікторія Романенко. При підрахунку голосів також був присутній кандидат Олександр Шевченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.