Сертифікати

Викладацький склад кафедри фізики під керівництвом Світлани Літвинчук продовжує осучаснювати лекційні курси, використовуючи презентації під час проведення занять. Оформлення матеріалу у вигляді презентацій позитивно впливає на його засвоєння, особливо, під час дистанційного вивчення дисциплін.  І дводенний “Курс Power Point” (27-28 жовтня 2020 р.) від JTI та UGEN у рамках проекту “Teach Me Online 2.0” став викладачам кафедри на допомогу у підготовці презентаційних слайдів. Два практичні вебінари, що налічували близько 450 учасників з різних ВНЗ та куточків України, дозволили покращити навички розробки презентацій та побачити можливості Power Point з нового боку.

У перший день (вечірній час після закінчення робочого дня) відбулася лекція з дизайну презентацій «Розбір помилок», яка дозволила проаналізувати деякі розроблені презентації. На вебінарі експерт – креативний директор компанії Reprezent Андрій Приходченко проаналізував надані матеріали учасників, виявив проблемні моменти та показав, як зробити краще. Також слухачі отримали знання з теорії дизайну: робота з текстом, візуальними акцентами та оптимізація слайдів для кращого запам’ятовування.

Воркшоп «Повне занурення у PowerPoint» пройшов на другий день. Після цього заняття учасники змогли краще орієнтуватися у можливостях програми PowerPoint та швидше виконувати щоденні завдання.

Програма воркшопу розглядала наступні питання:

• розбір інтерфейсу PowerPoint;
  • дрібниці для роботи (лінійки, направляючі, типи масштабування, секції);
  • розбір вкладок, неочевидні рішення;
  • гарячі клавіші;
  • інструменти вирівнювання і розподілу об’єктів;
  • область виділення та її застосування;
  • робота з зображеннями (ч/б, видалення фону, обрізка);
  • робота з фігурами;
  • робота з градієнтами;
  • робота з текстовим блоком, розбір параметрів.

По закінченню освітнього онлайн-проекту для викладачів “Курс Power Point” (4 академічні години теоретичного заняття та 4 – практичного) сім викладачів кафедри фізики (завідувач Світлана Літвинчук, доценти: Михайло Лазаренко, Володимир Носенко, Наталія Медвідь, Галина Шатковська та старші викладачі: Володимир Вишняк, Інна Гуцало), успішно склавши тестування, отримали сертифікати.