Підвищення кваліфікації

Викладачі кафедри фізики Лазаренко М.В. та Гуцало І.В. з 6 квітня по 6  листопада 2020 року проходили підвищення кваліфікації в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Центрального інституту післядипломної  освіти Національній академії педагогічних наук України. Підвищення кваліфікації відбувалося за освітньо-професійною програмою «Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів» з загальною кількістю 210 годин (97 кредитів ЄКТС). Курс згідно навчального плану складався із наступних модулів:

освітологічний та нормативно-правовий;

педагогічний менеджмент і лідерство;

інформаційно-комунікаційний;

соціально-психологічний;

інноваційно-дослідницький;

професійно-особистісний розвиток.

Науково-педагогічні працівники кафедри фізики НУХТ у результаті підвищення кваліфікації набули інтегральної компетентності з вище зазначених модулів. Захистивши випускні роботи на теми: “Соціокультурні особливості навчання іноземних студентів” (І.В. Гуцало) та “Психолого-педагогічний аналіз труднощів при розв’язуванні задач природничого циклу” (М.В. Лазаренко), викладачі кафедри фізики отримали відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікації.