Засідання Спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02

Відбулося засідання Спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02 по прийняттю до захисту докторської дисертації

29 грудня у форматі відео конференції (платформа Zoom) відбулося засідання Спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02. На попередній розгляд спецради була представлена дисертаційна робота доцента кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування НУХТ Олішевського Валентина Вікторовича на тему «Науково-технічні засади застосування наноматеріалів для інтенсифікації масообмінних процесів харчових виробництв» на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.18.12 – процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв. Науковим консультантом розглянутої докторської дисертаційної роботи був доктор технічних наук, професор Національного університету харчових технологій Українець Анатолій Іванович.

Відкрив роботу голова Спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02, доктор технічних наук, професор Шевченко Олександр Юхимович. Він розпочав засідання з хвилини мовчання щодо великої втрати члена спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02, голови Профспілкової організації співробітників університету, завідувача кафедри теплоенергетики та холодильної техніки, доктора технічних наук, професора Василенка Сергія Михайловича.

За порядком денним слово для виступу отримав член спеціалізованої вченої ради, д.т.н., проф. Зав’ялов В.Л., який ознайомив усіх присутніх із висновком комісії про прийняття до захисту дисертаційної роботи Олішевського В.В. До складу комісії входили доктори технічних наук, професори Зав’ялов В.Л., Мирончук В.Г. та Гавва О.М.

Опрацювавши представлені матеріали, комісія відмітила актуальність роботи, її новизну, рівень і ступінь практичного використання, повноту викладення наукових результатів в опублікованих роботах, відповідність дисертації щодо обраної спеціальності, профілю спеціалізованої вченої ради та згідно «Порядку присудження наукових ступенів». Також комісія у зазначеному складі надала рекомендації щодо офіційних опонентів дисертації, висновок відповідності автореферату змістові дисертації та запропонувала додатковий перелік адресатів для розсилання авторефератів.

Одноголосним рішенням членів спеціалізованої ради було ухвалено дисертацію Олішевського В.В. прийняти до захисту.

Наприкінці засідання голова Спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02 Олександр Шевченко побажав здобувачеві наукового ступеня доктора технічних наук Валентинові Олішевському успішного захисту у 2021 році, а також привітав усіх членів ради з прийдешніми святами Нового Року та Різдва Христового, бажаючи колегам міцного здоров’я, щастя, миру, успіхів, злагоди та добра.