Результати конференції!

У роботі секції «Фізика» Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті», що відбулася 15 квітня 2021 р. взяли участь 97 учасників. Були присутні і представники інших організацій: гімназії № 136, Інституту фізики НАН України, Національного авіаційного університету, Київського національного університету будівництва та архітектури, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, пивзаводу «Славутич». Серед 20 представлених доповідей також було заслухано дві англомовні (виступали: Кузінська Владислава на тему “The use of X-rays to assess the quality of food” та Божко Владислав на тему “Holography and its practical use”). Свою доповідь з теми “Трибологія: закони тертя від макро- до нано-масштабів” також представив учень 10 класу гімназії № 136 м. Києва Колесник Віктор (переможець МАН).

Доповідачі, рекомендовані для відзначення:

1 місце – Божко Владислав Олександрович, Товарних Віктор Станіславович (АКС, КН-1-4)

2 місце – Ростовецька Діана Павлівна (ННІХТ, ХТ-1-9)

3 місце – Губар Інна Михайлівна (ННІТІ, ЕЛ-І-3)

Автори постерів, рекомендовані для відзначення:

1 місце – Лукіянік Олександра Валентинівна (ННІХТ, ТК-4-9)

2 місце – Кузінська Владислава Андріївна (ННІХТ, ХТ-1-9)

3 місце – Глушко Олесь Вікторович (ННІХТ, ТІ-1-1)