Нагородження переможців конкурсу студентських наукових робіт за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум»

Корпорація «Артеріум» відома, мабуть, ледь не кожному українцеві. Майже кожний знайде в своїй аптечці хоча б один препарат із портфелю цією компанії. Однак у науковому колі корпорація відома не лише як компанія-виробник, а й як компанія-інвестор в українську науку. Зокрема, Корпорація «Артеріум» тривалий час була спонсором Всеукраїнської олімпіади з біотехнології, на якій щорічно нагороджувала найталановитіших студентів цінними призами. І вже декілька років поспіль Корпорація підтримує наукові проєкти здобувачів вищої освіти, чим неабияк допомагає і науковим установам, і самим студентам. Адже, коли ти розумієш, що твою роботу оцінили з гідністю і готові інвестувати кошти в її розвиток, то це є значною мотивацією для досягнення ще більш вражаючих результатів.

Нещодавно переможці конкурсу студентських наукових робіт за благодійної підтримки від Корпорації «Артеріум» отримали свої нагороди. Сюрпризом стало отримання брендової продукції від Корпорації, виготовленої із екологічно чистих матеріалів. Крім цього, переможці також отримають грошову винагороду для продовження дослідницьких робіт.

Нагородження переможців відбувалося за участі деканки факультету біотехнології та екологічного контролю Наталії Грегірчак, заступника декана Юрія Резніченка, завідувачки кафедри біотехнології та мікробіології Тетяни Пирог і доцентки кафедри Оксани Скроцької.

Юним науковцям дуже приємно, що їх роботи привернули увагу та знайшли відгук від одного із лідерів фармацевтичного ринку України. Тож сподіваємось, що в майбутньому наукові розробки наших студентів стануть основою для створення нових ефективних лікарських препаратів Корпорації «Артеріум».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.