В університеті триває вакцинація від COVID-19

В університеті триває вакцинація колективу від COVID-19.

На початку червня мобільні медичні бригади здійснювали щеплення працівників вакциною «Comirnaty» від компанії «Pfizer-BioNTech». Згідно з нормами її використання, щеплені мали отримати другу дозу вакцини через 21 день після першого щеплення. Тож у перші дні липня мобільні медичні бригади знову прибули до університету.

Варто зазначити, що крім щеплених у червні, 5-6 липня також відбувалося перше щеплення за додатковим списком, до якого записалися бажаючі вакцинуватися, які не зробили цього у червні.

Перш ніж робити щеплення, працівники мобільної бригади проводили первинний медичний огляд – міряли температуру, пульс, тиск, розпитували про самопочуття, наявність хронічних хвороб, алергій тощо, а також розповідали про можливі побічні ефекти та інструктували, що робити у разі їх проявлення. Крім того, бажаючі щепитися заповнювали бланк інформованої згоди та оцінки стану здоров’я на проведення щеплення, а дані тих, хто не має декларації зі сімейним лікарем медичні працівники вносили до електронної бази.

Нагадаємо, що щеплення проводиться за ініціативи Профкому співробітників та підтримки ректорату. Наразі вже понад 500 осіб, у тому числі керівництво університету, повністю вакциновані, ще частина отримає другу дозу вакцини через 21 день.

Бажаємо  здоров’я усім членам нашого колективу! Бережіть себе і своїх близьких!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.