Тестується оновлена версія електронної бібліотеки університету: знайомтеся, надавайте пропозиції

Фахівці Науково-технічної бібліотеки університету пропонують користувачам для ознайомлення оновлену версію електронної бібліотеки Національного університету харчових технологій.

Ресурс має нові розширені можливості пошукового апарату за параметрами: кафедра, дисципліна, спеціальність, номер електронних методичних вказівок.

Наразі цей ресурс працює у тестовому режимі. На цьому етапі йде наповнення електронної бібліотеки інформацією, виявляються та усуваються недоліки.

Розробники просять звертатися з пропозиціями та за довідками до відділу інформаційних технологій, яки знаходиться у лівому крилі корпусу бібліотеки, на першому поверсі, у кабінеті 4. Телефони: 287-94-77, внутрішній 94-77.