Бібліографічні покажчики

Для забезпечення інформаційних потреб та запитів користувачів, а також на допомогу науковому та освітньому процесам, Науково-технічна бібліотека здійснює випуск власних інформаційних продуктів – науково-бібліографічних покажчиків.

            Головна мета покажчика – сприяти спеціалістам галузі у виборі літератури для вивчення питань, в тому аспекті, який визначається темою покажчика.

            Бібліографічний покажчик включає в себе інформаційні джерела – наукові, навчальні, довідкові видання, автореферати, дисертації, статті. У покажчику використовується система гіперпосилань на електронні версії документів.

            Джерелознавчою базою бібліографічних покажчиків стали: фонди НТБ НУХТ, бази даних наукової бібліотеки ім. В.І. Вернадського та інших провідних наукових бібліотек, літописи Книжкової палати України.

            Ознайомитися з електронними версіями бібліографічних покажчиків можна на офіційному вебсайті Науково-технічної бібліотеки НУХТ у розділі «Видання НТБ» → «Бібліографічні покажчики» (http://library.nuft.edu.ua/bibliografichni-pokazhchiki/) або в Інституційному репозитарії «eNUFTIR» розділ «Науково-технічна бібліотека», колекція «Покажчики» (http://dspace.nuft.edu.ua/jspui/handle/123456789/22354).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.