Наші досягнення

Доцент кафедри фізики Михайло Лазаренко 17 грудня 2021 року прийняв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Рівні серед рівних: інноваційні підходи до навчання дітей з особливими освітніми потребами», що організована Міністерством освіти і науки та Інститутом спеціальної педагогіки та психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України.

Представники МОН, науковці, методисти та фахівці-практики розповіли про організацію інклюзивного навчання у 2022 році та оновлену типологію освітніх труднощів і рівнів підтримки.

Спікери розповіли про впроваджені рівні підтримки, які регламентує забезпечення інклюзивного навчання: фінансування, механізм отримання підтримки в освітньому процесі, механізм реалізації освітньої траєкторії, забезпечення допоміжними засобами, облаштування освітнього середовища, проведення поточного, семестрового, річного оцінювання й державної підсумкової атестації, надання психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових послуг.