День Єдності України

В історії кожного народу є дати, що визначають долю нації на майбутнє. У нас їх було чимало. А сьогодні з’явилася ще одна. Президент України оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання.

Український народ протягом своєї історії добре засвоїв її головний урок – тільки в єдності сила і перемога. Тільки коли ми єдині в своїх намірах, цілях і зусиллях, тільки коли нас об’єднують спільний національний дух та ідея, ми зможемо побудувати вільну, демократичну, заможну і процвітаючу Україну.

Останні роки стали випробовуванням для всіх нас – тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність. Наша країна – велика, різна за віросповіданням і ментальністю, але ми довели всьому світові, що українська нація – єдина, велика сім’я, і ми будемо захищати нашу державу завжди.

Сьогодні ми відчуваємо шалений тиск з боку сусідньої держави (або з боку Росії). У хід пішло все – від неправдиво-пропагандистських матеріалів, що заполонили інформаційний простір, до демонстрування військової міці. Ворог бряцає зброєю на наших кордонах і роздуває істерію в медіа. Ми не повинні піддаватися панічним настроям. Ми маємо чітко усвідомлювати, що Україна – суверенна держава, визнана світовим співтовариством, і жодні «сусіди» не мають права вказувати нам, як жити, який шлях розвитку для себе обирати. Ніхто не має права втручатися в наші справи, диктувати нам своє бачення нашого майбутнього. І тим більше, ніхто не має право нам погрожувати. Ми вже не раз відстоювали свою незалежність, що зросла й загартувалася у віковій визвольній боротьбі українського народу, й сьогодні, коли на вагах долі знову територіальна цілісність і суверенітет нашої країни, ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею – вберегти Україну, мусимо підтримати наших військових, які щодня доводять свою безмежну любов до Батьківщини, готовність самовіддано захищати її.

Пам’ятаймо, у нашій єдності й згуртованості – наша сила. Правда на нашому боці, а значить і перемога теж буде наша!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.